Darmowa dostawa od 499,00 zł

Przygotuj się na sezon! TOP 10 polecanych kosiarek w 2022 roku

2022-04-08
Przygotuj się na sezon! TOP 10 polecanych kosiarek w 2022 roku

Równo przystrzyżony zielony dywan, szybko i precyzyjnie przycięta trawa są na wyciągnięcie ręki – wystarczy, że wybierzesz odpowiednią kosiarkę. Zainwestuj w nowoczesny, wydajny i wygodny sprzęt, który będzie pasować do specyfiki twojej działki. Oto nasze propozycje kosiarek w 2022 roku, za pomocą których fachowo zajmiesz się trawnikiem!

1. Kosiarka spalinowa 553 K solo by AL-KO

Masz duży ogród? Zależy ci na tym, aby kosić szybko i sprawnie przycinać trawę rosnącą także na zboczach? Wybierz ten model od producenta AL-KO – to połączenie wysokiej mocy silnika 2,7 kW z nowoczesnym napędem. Aluminiowe koła w rozmiarze XXL umożliwią ci maksymalnie komfortowe poruszanie się z urządzeniem i pielęgnację trawnika. Atutem tego urządzenia jest także funkcja mulczowania, wyrzutu tylnego oraz zbiornik o pojemności aż 75 l – ze wskaźnikiem poziomu napełnienia.

2. Kosiarka spalinowa A 530 A SP HW IS Wolf Garten

Tę nowoczesną kosiarkę spalinową błyskawicznie uruchomisz, naciskając jeden przycisk – zapewnia to zastosowany w niej system INSTART. Docenisz ją za funkcję EASYSPEED, dzięki której urządzenie dostosuje swoją prędkość do twojego chodu. Model ten jest przeznaczony do większych trawników i gwarantuje efektywne koszenie trawy dzięki mocnemu silnikowi i systemowi Triplex.

3. Kosiarka elektryczna Silver 46.4 E Comfort

To ciche, wydajne urządzenie o ergonomicznej obudowie – w jego towarzystwie będziesz zwinnie poruszać się po ogrodzie i szybko przycinać trawę. Ta kosiarka jest lekka, maksymalnie wygodna podczas użytkowania, a mimo tego ma wyśrubowane parametry. Jest wyposażona w kosz na trawę pojemności 65 l, koła XL i umożliwia 7-stopniową regulację wysokości koszenia.

4. Kosiarka akumulatorowa LYCOS 40/340 M Wolf Garten

Tę kosiarkę pokochasz za wydajność, która jest równa niemal tej zapewnianej przez modele spalinowe. W urządzeniu tym znajduje się pojemna bateria, którą błyskawicznie naładujesz. Za jego pomocą nie tylko skosisz trawnik, ale możesz też go mulczować i wyrzucać na niego źdźbła ściętej trawy.

5. Kosiarka spalinowa LM3 ER53s Cub Cadet

Z tą kosiarką z koszem na trawę o pojemności 70 l i silnikiem o mocy 8 KM sprawnie poradzisz sobie ze skoszeniem nawet rozległego trawnika. Pracę w ogrodzie ułatwi ci napęd i funkcja MYSPEED – urządzenie będzie poruszało się z prędkością dopasowaną do twojego chodu.

6. Kosiarka elektryczna MTD OPTIMA 42 E

To ekonomiczny model i dobry wybór dla właścicieli małych, przydomowych ogródków. Kosiarka ta jest kompaktowa, wygodna w obsłudze, umożliwia strzyżenie trawy na 11 poziomach wysokości, ma mocny silnik elektryczny o mocy aż 1800W i wskaźnik poziomu zapełnienia kosza.

7. Kosiarka spalinowa Easy 4.20 P-S

Ten model to połączenie atrakcyjnej ceny i wydajności – jest idealny do od ogrodów o średniej wielkości. To urządzenie z silnikiem o mocy 2,0 kW i centralną, 7-stopniową regulacją koszenia. Atutem tego sprzętu jest aerodynamiczna obudowa, którą docenisz podczas strzyżenia trawnika.

8. Kosiarka akumulatorowa AL-KO Moweo 3.85 Li

Ta kosiarka nie tylko efektywnie przycina trawę i jest zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Jest ona dobrym wyborem dla tych, którzy szukają sprzętu w przystępnej cenie i na długie lata. Zastosowano w niej baterię, która z upływem czasu nie traci pojemności i ładuje się w zaledwie 1,5 h.

9. Kosiarka elektryczna MTD OPTIMA 38 E

To urządzenie to udany kompromis między atrakcyjną ceną, wydajnością i wygodą użytkowania. Kosiarka MTD umożliwia zarówno koszenie, jak i mulczowanie, ma mocny silnik 1600 W, a przy tym jest lekka i bardzo poręczna.

10. Kosiarka spalinowa MTD SMART 46 PO

To urządzenie dla tych, którzy szukają prostego, ale solidnego sprzętu do koszenia i mulczowania Za pomocą tej kosiarki spalinowej z rozruchem ręcznym możesz kosić trawę na jednym z 6 poziomów wysokości i na pasie o szerokości 46 cm.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel