Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria

( ilość produktów: 49 )

Akcesoria AL-KO

Praca w ogrodzie staje się o wiele łatwiejsza, kiedy mamy pod ręką pomocne akcesoria. W tej kategorii znajdziesz narzędzia i dodatki marki AL-KO, dzięki którym przygotujesz teren pod uprawę i szybciej wykonasz ogrodowe obowiązki. Zapoznaj się z naszą ofertą, aby szybko i sprawnie stworzyć piękny ogród.

Akcesoria do urządzeń koszących AL-KO — koszenie nigdy nie było tak proste

Firma AL-KO ma bogatą ofertę rozszerzeń do maszyn ogrodniczych oraz części zamiennych. Możesz dzięki nim rozbudowywać swoje urządzenia, nadając im różne funkcje i nie martwić się, że trudno będzie dokupić część, która się zużyła. Zobacz, jak możesz odmienić koszenie trawnika z akcesoriami AL-KO.

Akcesoria do traktorów ogrodowych AL-KO

Swój traktor ogrodowy możesz wyposażyć w kilka dodatkowych przydatnych elementów. Z przyczepą będziesz mógł przewozić różne rzeczy bez konieczności pchania ciężkiej taczki. Siewnik przyda się, jeśli masz do rozsypania nasiona na dużym terenie, a końcówka walcująca pomoże go wyrównać. Pokrowiec ochroni traktor przed działaniem kurzu i opadami lub ostrym słońcem. Dodatkowo w naszym sklepie zakupisz zaczepy do przyczep, zderzak, czy noże tnące, a także wiele innych.

Roboty koszące AL-KO

Wśród akcesoriów do robotów koszących znajdziesz przede wszystkim przewody ograniczające o różnych długościach, dzięki którym dokładnie wytyczysz obszar roboczy oraz szpilki do pętli potrzebne do ich zamocowania. Noże tnące marki AL-KO są wytrzymałe, ale jeśli zajdzie potrzeba ich wymiany, łatwo i szybko można ją przeprowadzić mając pod ręką zapasowy egzemplarz. Dokumenty np. certyfikat antykradzieżowy i gwarancję możesz bezpiecznie przechować w dedykowanym etui.

Kosiarki ogrodowe i kosy AL-KO

Kosiarki bębnowe AL-KO możesz doposażyć w duże kosze na trawę o różnej pojemności. Wykonane z wytrzymałego materiału, z metalową ramą, są lekkie i można je łatwo zamontować. W naszym sklepie zaopatrzysz się również w solidne noże tnące do kosiarek. Jeśli często korzystasz z kosy spalinowej, zainwestuj w profesjonalne szelki, dzięki którym nie będziesz się męczył podczas pracy.

Oleje i akumulatory do urządzeń AL-KO

O każdy sprzęt trzeba dbać, narzędzia marki AL-KO nie stanowią wyjątku. W tej kategorii znajdziesz wysokowydajne oleje silnikowe, które przedłużą żywotność kosiarki. Możesz wybrać opakowania o różnej pojemności, a także zaopatrzyć się w zestaw serwisowy do oleju lub kanister do paliwa. Posiadasz urządzenia akumulatorowe firmy AL-KO? Proponujemy szeroki wybór akumulatorów o różnej mocy, pasujących do wielu różnych narzędzi.

Pozostałe akcesoria AL-KO

Kategoria akcesoriów AL-KO w naszym sklepie jest bardzo pojemna. Oprócz wyżej wymienionych mamy do zaproponowania jeszcze inne przydatne dodatki, które ułatwią Ci pracę. Rozszerzenia do glebogryzarek jak obsypnik lub wyorywacz. Przy pracy z drewnem może Ci się przydać klin rozłupujący do łuparek pionowych. Z zestawem modernizacyjnym Smart Display, zamienisz swój smartfon w profesjonalny kokpit wyświetlający takie dane jak: poziom naładowania czy czas ostatniego koszenia.

pixel