Darmowa dostawa od 499,00 zł

Dostawa TOMEX ze szkoleniem i konfiguracją sprzetu

Dostawa sklepu przygotowana specjalnie dla Ciebie!

Zastanawiasz się nad kupnem urządzenia, ale martwisz się transportem? A może nie wiesz, czy poradzisz sobie z jego obsługą? Wybierz dostawę TOMEX ze szkoleniem i konfiguracją sprzętu i zapomnij o zmartwieniach. Zakupione narzędzia błyskawicznie dostarczymy do Ciebie i odpowiednio skonfigurujemy, tak abyś mógł się cieszyć ich najlepszą wydajnością. Wraz z dostawą zapewniamy również szkolenie, dzięki któremu szybko nauczysz się prostej i bezpiecznej obsługi zakupionych urządzeń.

Instruktaż przy dostawie – możesz liczyć na naszą pomoc

Po zakupie sprzętu często musimy zapoznać się z jego obsługą, szczególnie jeżeli korzystamy z niego po raz pierwszy. Urządzenia wysokiej klasy zwykle oparte są na nowoczesnych technologiach, których funkcjonowanie nie zawsze musi być dla nas oczywiste. Etap samodzielnego zaznajamiania się z działaniem sprzętu może być czasochłonny, dlatego wraz z dostawą TOMEX oferujemy instruktaż, dzięki któremu otrzymasz od nas praktyczną wiedzę już na samym starcie.

Podpowiemy, jak w bezpieczny i wydajny sposób korzystać z zakupionych przez Ciebie urządzeń – może to być traktor ogrodowy, koparka łańcuchowa, łuparka do drewna i wiele innych. Oszczędzisz w ten sposób czas, który spędziłbyś na samodzielnym zapoznawaniu się z ich obsługą i unikniesz zbędnych frustracji związanych z metodą prób i błędów, do której często się w takich sytuacjach uciekamy. Oprócz tego dostaniesz od nas wskazówki, jak dbać o nowy sprzęt, tak aby służył Ci przez wiele lat.

Dostosowanie traktorka do ogrodu

Nowoczesny traktor ogrodowy jest coraz chętniej wybieranym sprzętem, dzięki któremu koszenie trawnika z przykrego obowiązku zamienia się w przyjemność. Odpowiednia konfiguracja sprzętu jest niezwykle ważna, ponieważ to od niej będzie zależeć wygoda i wydajność Twojej pracy.

Urządzenie należy dopasować do ukształtowania trawnika oraz dobrać właściwą wysokość koszenia. Dokonywanie pierwszych ustawień oraz montażu może być kłopotliwe, dlatego u nas nie musisz się tym przejmować – pomożemy dostosować sprzęt do Twojego ogrodu.

Opieka posprzedażowa – dbamy o zadowolenie naszych klientów

Twoja satysfakcja z zakupionych sprzętów jest dla nas bardzo ważna, dlatego korzystając z naszych usług, możesz liczyć na profesjonalną opiekę posprzedażową. Poza wspomnianą już dostawą ze szkoleniem i konfiguracją oferujemy również wsparcie techniczne dla każdego klienta, który zakupi u nas sprzęt.

Po otrzymaniu urządzenia możesz skontaktować się z opiekunem, który udzieli Ci kompleksowych informacji w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z użytkowaniem sprzętu lub pomoże w rozwiązaniu napotkanych problemów technicznych. W ten sposób możemy zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję z otrzymanych od nas produktów.

Dostawa TOMEX ze szkoleniem i konfiguracją sprzętu to rozbudowana usługa, z której możesz bezpłatnie skorzystać, kupując u nas nowoczesny sprzęt do domu, ogrodu lub warsztatu.

Usługa dostępna jest dla kupujących w miejscowościach 200km od sklepu stacjonarnego (Bartoszyce).

pixel