Darmowa dostawa od 499,00 zł

Kosiarki spalinowe

( ilość produktów: 58 )

Kosiarki spalinowe – urządzenia do zadań specjalnych

Kosiarki spalinowe, w porównaniu do innych rodzajów kosiarek ogrodowych, mają wysoką moc i często określane są mianem kosiarek do zadań specjalnych. To prawda. Kosiarki spalinowe, charakteryzują się wysokimi parametrami i z ich pomocą można kosić duże oraz wymagające obszary, w których nie poradziłaby sobie inna, słabsza kosiarka. Bardzo dobrze sprawdzą się na posesjach i działkach, które przez dłuższy czas były zaniedbane i rośnie na nich dość wysoka trawa.

Kosiarki spalinowe – co oferujemy?

W naszej ofercie posiadamy kosiarki spalinowe na każdą kieszeń, dopasowane do różnych potrzeb. Skupiamy przede wszystkim kosiarki firmy AL-KO znane z precyzji wykonania i trwałości. Najprostsze kosiarki spalinowe tej firmy zapewniają wygodne i łatwe koszenie. Obudowy kosiarek wykonane są z wytrzymałej blachy, pod którą kryją się niezawodne i bardzo łatwe w uruchomieniu silniki AL-KO Tech. Kosiarki posiadają zarówno funkcję wyrzutu tylnego, jak i kosz, do którego zbierana jest skoszona trawa. Wysokość cięcia można ustawić jednym ruchem w aż 7 pozycjach.

Polecanym produktem są również kosiarki spalinowe typu COMFORT. Mamy ich kilka rodzajów w naszej ofercie. Jednym z przykładów jest kosiarka spalinowa Comfort 51.0 SP-A, napędzana silnikiem AL-KO Pro o mocy 2,1 kW i pojemności 139 cm3.

Szerokość koszenia wynosi w tym modelu 51 cm. Kosiarka umożliwia zbieranie trawy do kosza, wyrzut boczny, tylny, a także mulczowanie. Kosiarka została zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować optymalny komfort osobie koszącej. Jest to możliwe m.in. dzięki zastosowaniu dużych kół z łożyskami kulkowymi oraz napędem.

Posiadamy także kosiarki spalinowe typu PREMIUM. Są to kosiarki z wysokiej półki, które charakteryzują się dużą wydajnością. Żywotność tej kosiarki została znacznie zwiększona poprzez zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów. Kosiarka spalinowa PREMIUM napędzana jest silnikiem B&S o mocy 2,6 kW, który znajduje się pod bardzo wytrzymałą obudową stalową. Napęd Vario Speed, 7 stopniowa centralna regulacja i wysokość koszenia od 30 do 80 mm. Wyposażona jest w duży kosz o pojemności 70 litrów, posiada także funkcję wyrzutu bocznego, tylnego i mulczowanie i elektryczny rozrusznik. Nie bez znaczenia jest również wyjątkowy design i ergonomiczne ukształtowanie kosiarki, w tym zwłaszcza rękojeści z bardzo wygodnym uchwytem. Kosiarka umożliwia efektywne koszenie nie tylko na obszarze płaskim, ale również na zboczach.

SKLEP TOMEX – bezpieczne i wygodne zakupy

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i specjalistycznych firm. Oferujemy urządzenia od najlepszych producentów, zapewniając tym samym wysoki komfort użytkowania. Wszystkie produkty objęte są wieloletnią gwarancją producenta. Są to urządzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach, którzy cenią sobie wysoką moc, dobrą jakość i niezawodność pracy. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

pixel