Darmowa dostawa od 499,00 zł

Podkaszarki elektryczne

( ilość produktów: 7 )

Podkaszarki elektryczne – idealne w trudno dostępnych miejscach

Podkaszarki elektryczne to bardzo przydatne urządzenia ogrodowe. Dzięki nim można bardzo dokładnie przyciąć trawnik w miejscach trudnodostępnych. Wykorzystywane są zwłaszcza do wykończenia obrzeży. Dawniej w tym celu wykorzystywano nożyczki, a dziś wystarczy mieć elektryczną podkaszarkę. Dzięki niej nie musisz się schylać, nie tracisz czasu i masz pewność, że Twój trawnik będzie naprawdę zadbany.

 

Efektywna pielęgnacja ogrodu z podkaszarką elektryczną

Jeżeli w ogrodzie są grządki i skalniaki, jeżeli posadzone są w nim drzewka ozdobne lub owocowe to podkaszarka elektryczna sprawdzi się naprawdę dobrze. Doskonale radzi sobie z cięciem trawnika wokół drzew oraz przy murze, a także przy krawężniku i między grządkami. Jest to urządzenie bardzo precyzyjne, dzięki któremu pielęgnacja ogrodu nie tylko będzie znacznie łatwiejsza, ale efekty pracy będą widoczne i zadawalające – każdy centymetr trawnika będzie zadbany.

 

Podkaszarki do dużych i małych ogrodów

Podkaszarka to urządzenie, które nadaje się do każdego rodzaju ogrodu. Bez znacznie czy masz dużą posiadłość wokół domu, czy malutką działkę lub niewielki przydomowy ogród. W dużych ogrodach sprawdzi się w pielęgnacji trawnika w miejscach, w których kosiarka spalinowa lub kosiarka elektryczna lub traktor ogrodowy nie ma dostępu. Natomiast w małych ogrodach może ona zastąpić kosiarkę! Tak, podkaszarką elektryczną można pielęgnować cały trawnik, o ile oczywiście jest on względnie niewielki. Dzięki temu ogródek zawsze będzie się pięknie prezentował.

 

Zalety podkaszarek elektrycznych

Podkaszarki elektryczne charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i zazwyczaj są dość lekkie. Dla wielu posiadaczy ogrodów i działek ma to bardzo duże znacznie. Po pierwsze, podkaszarka nie jest problematyczna, jeżeli chodzi o jej przechowywanie. Wystarczy odrobina miejsca, aby ją schować. Jej niska waga również jest dużym atutem. W zależności od modelu, ważą one już od 1.5 kg do ok. 10. Najczęściej są one jednak bardzo lekkie. Dzięki temu koszenie nie jest męczące, a urządzenie bez problemów można przenieść lub przewieźć na działkę.

 

Oferta podkaszarek w naszym sklepie TOMEX

Dbając o zadowolenie naszych klientów, tworzymy ofertę w taki sposób, aby znajdowały się w niej wyłącznie produkty sprawdzone. Nie jest dla nas istotna ilość oferowanych produktów, a ich jakość. Dzięki temu mamy pewność, że klienci, którzy dokonali zakupów w naszym sklepie, dostaną do swoich rak produkt wysokiej jakości, trwały i niezawodny. W przypadku podkaszarek polecamy podkaszarkę elektryczną GEKO znanej i cenionej marki John Gardener. W naszej ofercie znajduje się także szereg produktów od firmy AL-KO znanej z bardzo dobrej jakości. Podkaszarki, w zależności od wybranego modelu, wyposażone są w wiele udogodnień. Jedną z najważniejszych jest regulacja nachylenia głowicy żyłkowej, co pozwala na docieranie do trudno dostępnych miejsc. Niektóre głowice obracają się o 180 stopni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu!

pixel