Darmowa dostawa od 499,00 zł

Akcesoria i osprzęt

( ilość produktów: 2413 )

Praktyczne akcesoria i osprzęt do urządzeń ogrodniczych oraz narzędzi

W Twoim ogrodzie znalazły się już nowoczesne urządzenia do pielęgnacji zieleni i skompletowałeś pokaźny zestaw narzędzi? W takim razie nie zapomnij o tym, aby zainwestować w wysokiej klasy osprzęt i akcesoria ogrodnicze. Kupisz je w naszym sklepie - w naszej szerokiej ofercie znalazły się gadżety, elementy robocze do urządzeń i artykuły, które przydadzą się w każdym ogrodzie, domu i złotej rączce.

Chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, postaraliśmy się, aby na nasz asortyment składały się jedynie produkty od cieszących się uznaniem, zaufanych marek. To osprzęt i akcesoria ogrodnicze, które docenisz za wysoką jakość - staranne wykonanie i praktyczny projekt.

Sprawdź, co mamy do zaoferowania i nie szukaj dłużej - to tutaj znajdziesz to, co najlepsze do ogrodu, warsztatu i gospodarstwa domowego!

Poznaj naszą ofertę - oto osprzęt i akcesoria do ogrodu, które przydadzą się także i Tobie

Niezależnie od tego, czy masz przydomowy ogródek, dużą działkę, czy firmę zajmującą się pielęgnacją zieleni, potrzebujesz nie tylko szeregu urządzeń, ale też całego arsenału akcesoriów ogrodniczych i osprzętu. Dlatego w naszej ofercie znalazły się artykuły, dzięki którym prace ogrodnicze i korzystanie ze sprzętów będą jeszcze łatwiejsze.

Naszym klientom oferujemy m.in.:

  • części wymienne do urządzeń

Znajdziesz u nas szeroki wybór szczotek do satyniarek - wybierzesz spośród nich takie, za pomocą których nadasz pożądaną fakturę powierzchni drewna, metalu innych materiałów. Oferujemy również żyłki tnące do kos spalinowych oraz pojemne kosze na trawę do kosiarek;

  • akcesoria, które mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie

Zrób zakupy w naszym sklepie, jeżeli nie chcesz, aby zaskoczył Cię bark prądu. Znajdziesz u nas nie tylko lampy akumulatorowe, ale też praktyczne, mniejsze lampki czołowe. Kupisz u nas też zapasowy akumulator do latarki;

Oferujemy praktyczny zestaw serwisowy, dzięki któremu wymiana oleju w kosiarkach i innych urządzeniach spalinowych przebiega wyjątkowo sprawnie. Natomiast jeżeli jesteś właścicielem traktorka ogrodowego, kupisz u nas specjalne łańcuchy na koła, które zwiększają przyczepność pojazdu do podłoża i ułatwiają poruszanie się w terenie.

Oprócz tego wybierzesz u nas nowoczesną, wydajną ładowarkę do akumulatorów, pasy nośne, ostrzałki do łańcuchów.

Niech twój zestaw ogrodniczy i warsztatowy będzie kompletny ? wybierz akcesoria i osprzęt do ogrodu z naszej oferty!

Kup u nas części do urządzeń, praktyczne gadżety przydatne podczas pielęgnacji zieleni, a błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie - już wkrótce na nowo odkryjesz przyjemność z dbania o ogród. To solidnie wykonane, zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania artykuły, dzięki którym sprawnie poradzisz sobie z m.in. z koszeniem, przycinaniem krzewów czy wymianą oleju.

Postaw na jakość, atrakcyjne ceny i zrób zakupy w sklepie TOMEX - korzystaj z najlepszych akcesoriów i osprzętu!

pixel