Darmowa dostawa od 499,00 zł

Wiercenie i dłutowanie

( ilość produktów: 806 )

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów do wiercenia i dłutowania. Polecamy wiertła, świdry, otwornice, dłuta oraz rozwiertaki i pogłębiacze, czyli wszystko, co potrzebujesz, aby wykonywać pracę zarówno w twardych, jak i kruchych lub delikatnych materiałach.

Dłuta do cegieł, betonu i kamienia

Oprócz szerokiej gamy wiertarek i wkrętarek oferujemy dłuta wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są one przeznaczone do pracy w cegłach, betonie czy kamieniu. To niezwykle przydatne akcesorium ma szerokie zastosowanie, sprawdzi się w domu, warsztacie, na budowie i podczas remontu. Dysponujemy dłutami o różnym kształcie, rozmiarach i przeznaczeniu. Możesz wybrać spośród klasycznych dłut prostych, łopatkowych, które nadają się do usuwania zanieczyszczeń, bruzdownic, przebijaków, dłut szerokich i wąskich.

Otwornice — uzyskaj idealny otwór

Otwornica to narzędzie, które pomoże Ci uzyskać idealnie równy otwór w wielu powierzchniach. Dzięki wysokiej jakości użytych do produkcji materiałów będą doskonałe do wiercenia w drewnie, metalu, płytach gipsowo-kartonowych, stali czy tworzywach sztucznych. Akcesoria z naszej oferty z całą pewnością poprawią komfort Twojej pracy. Możesz wybrać pojedyncze otwornice lub całe zestawy wraz z wygodną walizką.

Rozwiertaki i pogłębiacze

Wykonując otwór, może zdarzyć się tak, że nie będziesz z niego zadowolony. Dzięki rozwiertakom możesz go dowolnie zmodyfikować lub zmienić jego rozmiar. Rozwiertaki są niezastąpione w serwisach samochodowych przy demontażu uszkodzonych części karoserii. Wykonane z wysokiej jakości stali są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Pogłębiacze zaś służą do pogłębienia otworów większych niż zrobione za pomocą zwykłych wierteł.

Wiertła — odpowiednie do każdej pracy

Bez wierteł korzystanie z wiertarko-wkrętarki jest niemożliwe. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką ofertę tych akcesoriów. Polecamy w szczególności wiertła do:

  • drewna,
  • betonu,
  • ceramiki,
  • metalu.

Każde z tych rodzajów wierteł ma zastosowanie do pracy w innym materiale, różnią się też budową. Wiertła do metalu są ostro zakończone, do drewna mają spiczasty kształt, do betonu muszą być niezwykle wytrzymałe, a wiertarki dodatkowo wyposażone w udar. Do ceramiki ostrze jest stożkowe i szlifowane diamentowo.

Świdry — wszechstronne zastosowanie na budowie i w ogrodzie

Przedstawiamy Ci ofertę świdrów o różnych parametrach, które będą pomocne w wywierceniu otworów w bardzo zbitej ziemi, na budowie czy w ogrodzie. Aby wybrać odpowiedni świder, warto zwrócić uwagę, do jakich powierzchni będzie używany. Do twardych najlepsze będą świdry stalowe. Musisz pamiętać, że długim świdrem wykonasz głębokie i równe otwory, ale będą większe opory do pokonania. Czasem ręczne narzędzie trzeba będzie zamienić na spalinowe, elektryczne lub akumulatorowe.

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria konieczne do komfortowej pracy z wiertarką. Będziesz mógł wykonać otwory, wywiercić dziury lub je poprawić dodatkami z najwyższej jakościowo półki. Wypróbuj sprzęt do wiercenia i dłutowania z naszego asortymentu.

pixel