Darmowa dostawa od 499,00 zł

Roboty koszące

( ilość produktów: 18 )

Roboty koszące

W pełni automatyczne koszenie trawy - nawet do 2000 m2 

Twoje korzyści

Ułatwiona pielęgnacja trawnika

Dzięki regularnemu koszeniu trawnik zawsze pozostaje w optymalnym stanie. Technologia podwójnych noży zapewnia naturalne nawożenie, dzięki któremu ścinki trawy są drobno siekane i bezpośrednio wdmuchiwane w trawnik. Oznacza to, że nie trzeba utylizować żadnych zielonych odpadów.

Łatwa instalacja

Ustaw i zamocuj stację bazową, ułóż przewód graniczny wokół obszaru koszenia i zabezpiecz go szpilkami. W ten sposób przewód graniczny niezawodnie zabezpiecza granice obszaru roboczego. Ustaw czas koszenia i gotowe. Przewód graniczny i szpilki są w zestawie. 

Niezależna praca

Przejrzysty panel sterowania sprawia, że programowanie Robolinho? jest dziecinnie proste. Możesz również sterować Robolinho? za pomocą aplikacji AL-KO inTouch. Po prostu wprowadź godziny, w których robot koszący ma pracować bezpośrednio w robocie lub w aplikacji i gotowe. Przejrzysty panel sterowania, że programowanie Robolinho? jest dziecinnie proste - Robolinho? kosi wtedy całkowicie automatycznie.

Kompatybilny z Amazon Alexa, IFTTT i AL-KO inTOUCH

Możesz wygodnie monitorować, obsługiwać i konfigurować modele Robolinho? z obsługą WiFi za pośrednictwem aplikacji AL-KO inTOUCH, Amazon Alexa i IFTTT oraz łączyć je z innymi inteligentnymi urządzeniami.

Wyrafinowana technologia

Dzięki kompaktowej konstrukcji i inteligentnemu sterowaniu Robolinho? radzi sobie również z wąskimi przejściami o szerokości co najmniej 60 cm. Rozpoznaje przeszkody, omija je niezależnie i zawsze wraca do stacji bazowej na czas w celu ponownego ładowania.,

Czyste rozwiązanie

Podwójny system noży do koszenia zmniejsza zabrudzenia w obudowie, zapewnia doskonałe cięcie i rozwiązuje problem magazynowania i utylizacji ściętej trawy. Dzięki naprzemiennemu obrotowi w lewo i w prawo noże pozostają ostre dwa razy dłużej.

Zdolność wspinaczki

Robolinho? jest w stanie wspiąć się na dużą odległość dzięki mocnemu napędowi i profilowanym kołom, które zapewniają świetną przyczepność. Z łatwością radzo sobie z nachyleniami do 45%.

Niezależnie od pogody

Wbudowany w czujnik deszczu w zautomatyzowanych robotach solo by AL-KO daje Ci wybór: koszenie w deszczu lub zaprzestanie koszenia podczas opadów.

We właściwej mierze

Regulacja wysokości koszenia jednym ruchem ręki - nieskomplikowana i szybka.

Jedź do domu

Koszenie można w każdej chwili przerwać, naciskając przycisk home lub korzystając z aplikacji AL-KO inTouch. W takim przypadku kosiarka zautomatyzowana wraca do stacji bazowej. Gdy poziom naładowania akumulatora spada, również wtedy jedzie do swojej stacji bazowej. Technologia litowo-jonowa zapewnia szybkie ładowanie bez efektu pamięci i długą żywotność akumulatora.

Wyprofilowane koła

Mocna trakcja w standardzie: dwa napędy z mocna wyprofilowanymi kołami zapewniają mały promień skrętu i doskonałą przyczepność.

pixel