Darmowa dostawa od 499,00 zł

Odzież i artykuły BHP

( ilość produktów: 422 )

Wysokiej klasy artykuły i odzież ochronna BHP

Solidnie wykonana, wygodna, mająca stosowne certyfikaty i uszyta z wysokogatunkowych tkanin ? właśnie taka jest oferowana przez nas odzież robocza BHP. To ubrania stworzone z myślą o ochronie podczas wykonywania obowiązków zawodowych i prac związanych z ryzykiem dla zdrowia.

Zdając sobie sprawę, jak duże znaczenie ma odzież BHP dla bezpieczeństwa jej użytkowników, zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się jedynie produkty od renomowanych firm.

Znajdziesz u nas artykułu wykonane zgodnie z przepisami BHP. Ubrania robocze, które oferujemy, mogą być wykorzystywane zarówno w zakładach pracy, jak i w ogrodach, domach ? wtedy, gdy istnieje zagrożenie dla zdrowia.

Oto odzież ochronna, która zapewni Ci bezpieczeństwo w czasie wykonywania obowiązków zawodowych i nie tylko ? poznaj naszą ofertę i wybierz produkty, które będą chronić Twoje ciało.

Odzież ochronna BHP - co się do niej zalicza?

Ubrania ochronne zabezpieczają przed poparzeniem, skaleczeniem, kontaktem z niebezpiecznymi substancjami i mają one elementy ostrzegawcze. To odzież, dzięki której można bezpiecznie wykonywać najtrudniejsze zadania i pracować z całym szeregiem sprzętów oraz elektronarzędzi. Jej noszenie jest niekiedy wymagane przez przepisy, jednak trosce o własne zdrowie, należy ją wykorzystywać zawsze podczas realizacji niebezpiecznych prac.

Na odzież BHP składają się:

  • bluzy i spodnie - wygodne, świetnie skrojone, chroniące przed chłodem, kontaktem z różnymi substancjami;
  • bezrękawniki - takie ubrania robocze BHP mają praktyczne kieszenie, schowki, na narzędzia i gadżety, które są potrzebne w czasie pracy;
  • kombinezony jednoczęściowe - skutecznie chroniące przed kontaktem z chemikaliami, zabrudzeniami i zapewniające pełną swobodę ruchów;
  • fartuchy, które przydają się także podczas pracy w ogrodzie, pracowni, warsztacie.

Artykuły BHP - w trosce o pełne bezpieczeństwo pracy

Podczas wykonywania obowiązków zawodowych, pracy w ogrodzie, warsztacie, niekiedy konieczne jest wykorzystywanie dodatkowych zabezpieczeń. Są to artykuły do ochrony:

  • głowy - zaliczają się do nich kaski ochronne;
  • oczu - to specjalistyczne okulary, gogle;
  • dróg oddechowych - to chroniące przed pyłem, groźnymi oparami maski oraz półmaski. Są to zarówno produkty jednorazowe, jak i przeznaczone do wielokrotnego użytku;
  • słuchu - zaliczają się do nich nauszniki i zatyczki do uszu, które chronią przed zbyt wysokim poziomem hałasu.

Zainwestuj w wysokogatunkową odzież ochronną i artykuły BHP ? zadbaj o bezpieczeństwo!

Oferujemy produkty, które powstają z doskonałej jakości tkanin, są stworzone z myślą o długim użytkowaniu. Mimo wielokrotnego prania nie tracą one ani swoich właściwości, ani fasonu i estetycznego wyglądu. Kupisz u nas także praktyczne, ochronne artykuły BHP, dzięki którym bez obaw o swoje zdrowie poświęcisz się pracy zawodowej, w ogrodzie czy przydomowym warsztacie.

Sprawdź naszą ofertę i już teraz wybierz doskonale wykonane, solidne ubrania robocze BHP i niezbędne akcesoria ochronne.

pixel