Darmowa dostawa od 499,00 zł

Porządkowanie ogrodu

( ilość produktów: 42 )

Porządkowanie ogrodu – czystość w Twoim ogrodzie

Istotną częścią pielęgnacji ogrodu jest systematyczne dbanie o jego czysty i schludny wygląd. Ręczne porządkowanie ogrodowej przestrzeni może być jednak czasochłonne i męczące, szczególnie jeśli posiadamy dużą działkę lub zawodowo zajmujemy się pielęgnacją terenów zieleni, takich jak parki, skwery czy boiska. Na szczęście pracę mogą nam ułatwić odpowiednie narzędzia, dzięki którym nasz ogród zawsze będzie pięknie wyglądać. Sprawdź, który sprzęt pomoże Ci w porządkowaniu zielonej przestrzeni.

Czysty trawnik i ogród – dmuchawy i odkurzacze do liści

Najwięcej pracy w ogrodzie bez wątpienia czeka nas wiosną i jesienią. Zalegające suche liście w trawie sprawiają, że trawnik wygląda na brudny i zaniedbany. Warto zatem poświęcić trochę czasu na jego regularne porządkowanie. W tym zadaniu pomogą Ci dmuchawy i odkurzacze do liści, które szybko oczyszczą Twój ogród z resztek roślin. Oba sprzęty oferują nieodzowną pomoc w skutecznym oczyszczaniu trawnika, przydomowego podjazdu lub chodnika.

Dmuchawy do liści, które znajdziesz w ofercie TOMEX, dzięki podwójnej funkcji mogą zarówno wydmuchiwać, jak i zbierać i rozdrabniać liście. Sprzątnięte resztki roślin możemy następnie zebrać i wyrzucić na kompostownik lub do pojemnika na odpady organiczne. Możesz postawić na napęd spalinowy lub bezemisyjny model zasilany akumulatorem.

Odkurzacz do liści stanowi jeszcze wygodniejsze rozwiązanie, gdyż pochłaniane przez niego odpady od razu trafiają do pojemnika urządzenia, a ten możemy w dowolnej chwili opróżnić. Oprócz tego dostępne są również odkurzacze do liści na kołach stworzone z myślą o dużych ogrodach i profesjonalnej pielęgnacji, np. parkowej zieleni, zbierające nawet takie śmieci jak papier, puszki czy butelki.

Powierzchnie przydomowe bez chwastów

Przydomowy podjazd i chodnik to powierzchnie, na których lubią rosnąć chwasty i mech. Odchwaszczarka to sprzęt, który szybko i efektywnie poradzi sobie z ich usuwaniem. Urządzenie wyposażone jest w specjalne szczotki, które pomogą Ci oczyścić kostkę brukową, chodnikową płytę betonową czy asfaltowy podjazd do garażu.

Ład i porządek wokół domu z zamiatarką ogrodową

Kolejnym urządzeniem, które pomoże zaprowadzić porządek w przestrzeni przydomowej, jest zamiatarka ogrodowa. Sprzęt ten posiada duże szczotki, które skutecznie zbierają zanieczyszczenia, takie jak kurz, liście czy ścinki trawy. Dzięki zamiatarce szybko i dokładnie oczyścisz podjazd, chodnik czy ścieżki w ogrodzie. Urządzenie można również wyposażyć w dodatkowe akcesoria, takie jak lemiesz, który zimą pozwoli Ci zapomnieć o ręcznym odśnieżaniu.

Zarówno ogród, przydomowa przestrzeń, jak i miejskie tereny zieleni wymagają nieustannej pielęgnacji. Porządkowanie liści, usuwanie chwastów czy pozbywanie się zanieczyszczeń kosztuje dużo pracy, dlatego warto skorzystać z dostępnych narzędzi. Oferta TOMEX to szeroki wybór nowoczesnych urządzeń, które pozwolą Ci utrzymać ogród i przestrzeń wokół domu w czystości przez cały rok. Porządkowanie z naszymi narzędziami jeszcze nigdy nie było takie proste!

pixel