Darmowa dostawa od 499,00 zł

Podkaszarki akumulatorowe

( ilość produktów: 11 )

Podkaszarka akumulatorowa – dociera tam, gdzie kosiarki nie docierają

Podkaszarka akumulatorowa stanowi rozwiązanie pośrednie pomiędzy kosą elektryczną a popularnymi kosiarkami elektrycznymi lub spalinowymi. Umożliwia nie tylko koszenie trawnika w małych, przydomowych ogródkach, ale przede wszystkim dzięki niej można kosić trawę w miejscach trudno dostępnych. Jeżeli w Twoim ogrodzie są ławki, altanki, chodniki, oczka wodne, skalniaki lub krzewy ozdobne, albo owocowe drzewka, podkaszarka akumulatorowa sprawdzi się o wiele lepiej niż kosiarka – może bowiem skosić trawę tam, gdzie ostrze kosiarki nie dosięgnie. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno podkaszarek akumulatorowych, jak i podkaszarek elektrycznych.

Podkaszarka akumulatorowa i jej zalety

Podkaszarki akumulatorowe, ale również podkaszarki elektryczne są produktami często wybieranymi przez właścicieli zarówno dużych, jak i małych ogrodów. Nic w tym dziwnego – są to bowiem urządzenia, które charakteryzują się wieloma zaletami!

Budowa pozwalająca na koszenie trudno dostępnych miejsc – dzięki obrotowej głowicy oraz możliwości regulacji jej nachylenia,  podkaszarka może skosić trawę tam, gdzie kosiarka, nawet najlepsza, nie jest w stanie.

Kompaktowy kształt – regulacje, wygodna rączka, możliwość złożenia produktu w niektórych modelach. Wszystko to sprawia, że  zarówno koszenie jest bardzo wygodne jak i transport podkaszarki.

Niewielka waga – podkaszarki mają zazwyczaj bardzo niską wagę. Najlżejsze wazą niespełna 2 kg, waga cięższych dochodzi do 10 kg, chociaż najczęściej ważą one ok 4 kg. Dzięki niskiej wadze koszenie nie sprawia dużych problemów i nie męczy operatora. Oprócz tego łatwo ją przenieść. To bardzo ważne!

Niska emisja hałasu – podkaszarki akumulatorowe generują mniej hałasu od innych kosiarek, ale również nie emitują spalin. Te dwie cechy sprawiają, że są to produkty bardziej ekologiczne od innych urządzeń do koszenia trawy w ogrodzie lub na działce.

Minimalna ilość prac serwisowych – w podkaszarkach akumulatorowych problemy z zapłonem prawie nie występują. Nie ma konieczności kupowania i uzupełniania benzyny, nie potrzebują wymiany oleju, ani dostępu do gniazdka, nie ogranicza ją kabel.

 

Podkaszarki akumulatorowe w sklepie Tomex

Nasza oferta skupia kosy i podkaszarki ogrodowe zaprojektowane i wyprodukowane przez cenione firmy, których produkty cechuje wysoka niezawodność. Przede wszystkim w naszej ofercie znajdują się produkty cenionej marki AL-KO, ale nie tylko. Dbamy o to, aby każdy klient znalazł u nas sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Mamy ofertę zarówno dla profesjonalistów, którzy potrzebują kosiarek i podkaszarek do codziennej pracy, jak i dla działkowców i posiadaczy małych przydomowych ogrodów.

Nasza firma od kilkunastu lat wspiera osoby prywatne, a także firmy, w wyborze najlepszych sprzętów, narzędzi i akcesoriów. W naszej ofercie zgromadziliśmy bardzo duży wybór produktów od najlepszych na rynku producentów. Wiemy, że dzięki do naszych klientów trafiają sprawdzone i niezawodne urządzenia. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji!

pixel