Darmowa dostawa od 499,00 zł

Akcesoria do narzędzi ogrodowych

( ilość produktów: 162 )

Bez znaczenia czy Twój ogród jest mały, czy duży, trzeba o niego dbać. Pomagają w tym profesjonalne narzędzia ogrodowe. Aby jeszcze bardziej usprawnić Twoją pracę, przygotowaliśmy dział z akcesoriami do tego typu sprzętu, z którymi Twoja trawa będzie równa i gęsta, żywopłot idealne przycięty, a kostka brukowa czysta i pozamiatana.

Akcesoria do kosiarek

Aby trawnik był wizytówką ogrodu, należy go często kosić. Przy intensywnym używaniu sprzętu, co jakiś czas konieczna jest wymiana części. W naszym sklepie znajdziesz noże tnące, dedykowane oleje i inne potrzebne akcesoria, poprawiające komfort pracy i stan kosiarek. Polecamy kanistry z bezpiecznym wlewem i zestawy do oleju.

Akcesoria do kos i podkaszarek

W dziale z dodatkami do kos i podkaszarek znajdziesz dodatki rozszerzające, z którymi wykorzystasz swoje urządzenie do innych prac. Możesz oprócz koszenia np. przyciąć żywopłot i obciąć gałęzie. Zwróć również uwagę na pas do kos. Jest on tak zaprojektowany, aby podwyższał komfort, nawet długotrwałej pracy.

Akcesoria do traktorów ogrodowych

Utrzymanie dużego ogrodu w zdrowym i cieszącym oko stanie to spore wyzwanie. Warto przy użyciu odpowiednich dodatków do traktora skrócić czas pielęgnacji ogrodu do minimum. W naszej ofercie znajdziesz przyczepy, walce, wertykulatory, a także różnego rodzaje części wymienne, dzięki którym Twoja maszyna będzie pracowała bez usterek.

Akcesoria do wertykulatorów

Gęsty i zielony trawnik to marzenie wielu ogrodników. Aby tak się prezentował, konieczna jest wertykulacja, polegająca na napowietrzaniu i usuwaniu martwych części traw i mchu. Akcesoria do wertykulatora pomogą Ci dobrać sprzęt do różnych typów podłoża. Twoja trawa będzie bujnie rosła, wzbudzając zazdrość sąsiadów.

Akcesoria do glebogryzarek

W naszym sklepie stawiamy na akcesoria wysokiej jakości. Takie właśnie są proponowane rozszerzenia do glebogryzarek. Już dziś, możesz wykonać o wiele więcej z pługiem do ziemniaków oraz obsypnikiem. Twoja glebogryzarka stanie się bardziej uniwersalna i zyska nowe funkcje. Nie musisz również trzymać wielu sprzętów, zyskując tym samym miejsce.

Akcesoria do zamiatarek

Akcesoria do narzędzi ogrodowych mogą całkowicie odmienić Twój sprzęt. Z nimi zaoszczędzisz sporo miejsca. Przykładem może być zamiatarka. Jeśli masz dużą powierzchnię kostki brukowej, przestronne tarasy i długie chodniki zamiatarka będzie dla Ciebie idealną maszyną, z którą zyskasz czas i porządek. Dokupując rozszerzenie w postaci pługu do odśnieżania, otrzymujesz urządzenie 2 w 1.

Akcesoria do myjek ciśnieniowych

Myjki ciśnieniowe mają szerokie zastosowanie. Możesz wybrać odpowiednie wyposażenie, przy pomocy którego umyjesz podjazd, taras, meble ogrodowe, samochód, felgi, elewację i wiele innych przedmiotów. W naszym sklepie zaopatrzysz się w filtry, przedłużki, pianownice, czy lance. Kompleksowe czyszczenie Twojego ogrodu masz w zasięgu ręki.

Akcesoria ogrodowe mają dwie ważne zalety. Dzięki nim oszczędzasz miejsce, komponując kilka urządzeń w jednym oraz pieniądze, ponieważ masz jeden sprzęt do wielu zadań. Sprawdź ofertę naszego sklepu, aby dobrać dodatki najlepsze dla Twoich narzędzi ogrodowych.

pixel