Darmowa dostawa od 499,00 zł

Maszyny budowlane

( ilość produktów: 18 )

Maszyny Budowlane: Kompletne Wyposażenie Twojego Placu Budowy

Budując lub remontując dom musimy zdecydować się na zakup bądź wynajem maszyn budowlanych, które pomogą nam w przeprowadzeniu wszystkich zadań. Jedną z podstawowych maszyn jest oczywiście koparka, która pozwoli na przeładowywanie ziemi na wywrotkę i wywożenie jej z danego placu budowy. Na utwardzoną powierzchnie wykorzystuje się modele kołowe natomiast w przypadku grząskiego terenu musimy zainwestować w maszynę wyposażoną w gąsienice.

Betoniarki i Zagęszczarki: Niezbędne do Przygotowania Gruntu

Innym niezbędnym wyposażeniem jest betoniarka. Służy ona do mieszania żwiru, cementu, wody i piasku tworząc w ten sposób beton. Betoniarki kielichowe (mniejsze) wykorzystywane są właśnie w pracach remontowych, a większe bębnowe stosuje się przy budowach. Jeżeli więc stawiasz bądź remontujesz dom, to taka betoniarka jest potrzebnym wyposażeniem.

Sprzętem, który może przydać się podczas budowy domu jest tak zwana zagęszczarka. Jest to maszyna, której głównym zadaniem jest zagęszczanie podłoża w procesie wibracji. Urządzenia te pozwalają na skuteczne ubicie i przygotowanie każdego rodzaju gruntu, tworząc w ten sposób idealną nawierzchnię pod budowę. Dobrej jakości zagęszczarki poradzą sobie z ubiciem każdego materiału zaczynając od piasku a na betonie i asfalcie kończąc. Jest to narzędzie wręcz niezbędne jeżeli planujemy stawiać fundamenty pod budowę domu lub kiedy kładziemy przewody na działce budowlanej.

Stopy Wibracyjne i Transportery Spalinowe: Sprzęt Ułatwiający Prace Budowlane

Kolejnym często wykorzystywanym na budowach sprzętem jest tak zwana stopa wibracyjna. Jest to narzędzie, którego głównym zadaniem jest utwardzenie i przygotowanie gruntu do dalszych prac remontowo-budowlanych. Stosują się ja przy przygotowywaniu wszelkiego rodzaju posesji, podjazdów, parkingów etc.

Żaden plac budowy nie może również obejść się bez mieszadła. Odpowiednie przygotowanie zaprawy, farby, betonu czy kleju wymaga bowiem od nas starannego i dokładnego wymieszania wszystkich składników bądź gotowej masy. Jest to ciężkie zadanie, które znacznie ułatwia dobór odpowiedniego mieszadła, które mocowane jest do elektronarzędzia takiego jak wiertarka. Takie mieszadło znacznie przyśpiesza pracę, a co ważniejsze pozwala na dokładniejsze wymieszanie zaprawy w porównaniu do efektu, jaki bylibyśmy w stanie osiągnąć ręcznie.

Transporter spalinowy z kolei jest idealną maszyną do transportu różnego rodzaju materiałów do i z placu budowy. Dzięki mocnemu silnikowi, narzędzia tego typu nadają się do pracy we wszystkich warunkach. Na pewno jest to lepszy wybór niż klasyczna taczka. Dzięki transporterze spalinowym praca będzie zdecydowanie łatwiejsza, szybsza i jeszcze bardziej komfortowa.

Te i wszystkie inne potrzebne narzędzie i maszyny budowlane znajdziesz w naszym sklepie. Nasza wykwalifikowana ekipa ekspertów i pasjonatów pomoże ci w doborze odpowiedniego wyposażenia. Co ważniejsze, posiadamy sprzęt renomowanych i uznanych na świecie producentów takich jak Cedrus, StalcoRichmann czy Geko.  Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie. Każdy oferowany przez nas sprzęt posiada gwarancję. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z zakupów.

pixel