Darmowa dostawa od 499,00 zł

Kosiarki ręczne

( ilość produktów: 3 )

Kosiarki ręczne do idealnego trawnika golfowego

Szukasz zwinnej i lekkiej kosiarki? Chcesz, aby Twój trawnik był przycięty precyzyjnie? W takim razie kosiarki ręczne będą dla Ciebie idealnym wyborem. W naszym sklepie można zakupić bardzo wygodne kosiarki ręczne, bębnowe, charakteryzujące się dużą zwrotnością i poręcznością. Są to urządzenia idealne dla posiadaczy niewielkich działek, ogrodów przydomowych i ozdobnych trawników do 250 m.

 

Kosiarki ręczne AL-KO – lekkie i wygodne

Kosiarki ręczne AL-KO są urządzeniami bardzo poręcznymi. Charakteryzują się niską wagą (ich waga nie przekracza najczęściej 10 kg, oscyluje między 7-9 kg). Dzięki małym gabarytom można wygodnie ją transportować na działkę. Nie jest także problemem transport po schodach i stopniach, aby np. schować ją do piwniczki lub innego składziku na narzędzia i urządzenia potrzebne w gospodarstwie domowym i ogrodzie. Kosiarki ręczne AL-KO cenione są za solidne wykonanie. Mają bardzo mocną obudowę oraz gumowy zderzak. Dzięki temu można korzystać z kosiarki bębnowej długo, ciesząc się jej poprawnym działaniem oraz dobrym wyglądem – zderzak chroni bowiem ją przed zarysowaniami oraz wgnieceniami. Trzpień kosiarki wyposażony jest w 5 stalowych noży, przy czym dolne ostrze nie styka się, co sprawia, że cięcie trawnika jest bardzo precyzyjne.  Na uwagę zasługuje także jej zwrotność – jest ona możliwa dzięki zastosowaniu jednoosiowej prowadnicy oraz opon w rozmiarze XL. Kosiarki posiadają wielostopniową regulację koszenia, a szerokość robocza w tych urządzeniach wynosi 38 cm.

 

Kosiarki ręczne bez prądu i benzyny

Kosiarki lekkie i wygodne w koszeniu, bez konieczności podpinania kabla, bez prądu, bez benzyny, bez kosztów użytkowania – jeżeli posiadasz niewielki ogród, kosiarka ręczna będzie najlepszym wyborem. Pozwalają na spontaniczną pracę bez większego wysiłku, przy ich użyciu koszenie trawnika jest szybkie i nieskomplikowane. Oferowane przez nas kosiarki bębnowe są bardzo ciche i bez emisyjne. Istnieje możliwość dokupienia do kosiarki wygodnego, 50 litrowego kosza na trawę. Producent zapewnia także wieloletnią gwarancję na kosiarki ręczne.

 

Sklep TOMEX – możesz liczyć na naszą pomoc

Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych urządzeń dla domu i ogrodu, w naszej ofercie znajdują się narzędzia, elektronarzędzia, kosiarki, akcesoria i osprzęt, a także odzież i artykuły BHP. Posiadamy ogromną wiedzę na temat naszych produktów. Doradzamy naszym klientom w wyborze najwłaściwszych urządzeń i narzędzi, służymy naszą wiedzą i pomocą. Dbamy o to, aby nasz asortyment składał się wyłącznie z produktów pochodzących od sprawdzonych firm i aby spełniał różne wymagania. Wiemy, że dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się wygodną i efektywną pracą, a każdy znajdzie produkt odpowiedni dla swoich potrzeb. Szanujemy także czas naszych klientów, dlatego staramy się wysyłać zamówienia tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Zapraszamy do kontaktu i życzymy owocnych zakupów!

pixel