Darmowa dostawa od 499,00 zł

Kosy i podkaszarki

( ilość produktów: 51 )

Kosy i podkaszarki – zadbaj o każdy centymetr swojego ogrodu

Kosy i podkaszarki to urządzenia, które pozwalają na estetyczne przycięcie trawy w trudnodostępnych miejscach w ogrodzie i na działce. Jeżeli posiadasz oczka wodne, ogrodowe ozdoby, skalniaki, ozdobne krzewy, drzewka owocowe, grządki, rabaty, a zależy Ci na tym aby każdy centymetr Twojego ogrodu dobrze się prezentował, to te urządzenia po prostu się przydają i znacznie ułatwiają pracę. W naszej ofercie znaleźć można zarówno podkaszarki jak i kosy pochodzące od doskonałych, cenionych na rynku producentów.

 

Podkaszarka i kosa do pielęgnacji trudno dostępnych miejsc

Wykończenie obrzeży w ogrodzie często przysparza wielu problemów. Niektórzy używają w tym celu nożyc ogrodowych do trawy, jednak zadanie to można znacznie sobie ułatwić poprzez użycie podkaszarki. Jest to urządzenie bardzo wygodne, posiadają regulację głowic (różną, w zależności od marki oraz modelu). Jeżeli irytuje cię wystająca trawa z trudno dostępnych miejsc, to podkaszarka z pewnością temu skutecznie zaradzi. Jest to urządzenie o niewielkich gabarytach, nie zajmuje wiele miejsca. Kosa również świetnie sprawdzi się w usuwaniu trawy, z którą nie potrafi sobie poradzić kosiarka – czy to ze względu brak odpowiedniej ilości miejsca, czy też ze względu na zbyt wysoka trawę lub zarośla. Kosa bardzo dobrze radzi sobie z przycinaniem bujnych zarośli. Dobrze sprawdza się na pochyłych powierzchniach, przy drzewach oraz płotach i ścianach. Kosy żyłkowe znajdujące się w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez fachowców, którzy na co dzień zajmują się architekturą krajobrazu i wiedzą doskonale, jakie są potrzeby posiadaczy ogrodu. Zostały stworzone przez znane marki. Charakteryzują się bardzo dużą żywotnością o odpornością. Bez znacznie, czy masz mały przydomowy ogród, którego pielęgnacja jest Twoim hobby, czy zajmujesz się projektowaniem i dbaniem o ogrody zawodowo – podkaszarki i kosy powinny znaleźć się w Twoim wyposażeniu. Praca stanie się wtedy efektywna oraz efektowna! Oferowane przez nas produkty znajdziesz w różnym przedziale cenowym.

 

TOMEX – wieloletnia działalność poparta zadowoleniem klientów

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam nawiązać współpracę z wieloma doskonałymi formami produkującymi narzędzia, urządzenia i akcesoria przydatne w domu i ogrodzie. Jesteśmy partnerami handlowymi wielu tych firm. Dbamy o to, aby asortyment naszego sklepu składał się z produktów wysokiej jakości i aby spełniał oczekiwania zarówno tych osób, które potrzebują podstawowych narzędzi, jak i osób, które szukają urządzeń do zadań specjalnych, bardzo wytrzymałych. Nasza oferta jest szeroka, a znajdują się w niej narzędzia ogrodnicze od renomowanych producentów, ale na każdą kieszeń, a także elektronarzędzia uznanych marek i narzędzia ręczne. Jesteśmy do dyspozycji zawsze, kiedy chcesz wiedzieć więcej na temat któregoś z oferowanych produktów, kiedy potrzeba profesjonalnej porady. Zakupiony towar wysyłamy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

pixel