Darmowa dostawa od 499,00 zł

Wkręcanie i mieszanie

( ilość produktów: 780 )

W naszym sklepie prezentujemy akcesoria do wkręcania i wykręcania śrub i wkrętów, a także do mieszania farb, lakierów i zapraw. Oferta skierowana jest do amatorów, jak i profesjonalistów. Znajdziesz tu bity i przedłużki, nasadki, wykrętaki, adaptery do wkręcania, mieszadła do mieszarek.

Bity i przedłużki do bitów

Bity gwarantują sprawne wkręcanie i wykręcanie wkrętów. Szybko złożysz dzięki nim meble oraz inne przedmioty wyposażenia. Należy je dobierać, zwracając uwagę na rozmiar, rodzaj powierzchni i końcówki. Inne będą do drewna, a inne do metalu. Najpopularniejsze są bity krzyżowe, ale jest więcej ich typów. Posiadamy bity od renomowanych marek, wytrzymałe i solidne. Oferujemy również przedłużki do bitów, które pomogą we wkręcaniu wkrętów w trudno dostępnych miejscach.

Adaptery do wkręcania

Adaptery do wkręcania pozwalają na dopasowanie końcówek do uniwersalnych narzędzi, dzięki temu można wykonywać różne prace, nie posiadając pasującego sprzętu. W naszym sklepie oferujemy adaptery renomowanych marek jak Milwaukee, o różnych rozmiarach, z możliwością zakupu w zestawie i pojedynczo. Wybierz taki, który ułatwi Ci pracę z Twoją wkrętarką.

Nasadki udarowe i nie tylko

Nasadki udarowe od zwykłych różnią się budową i przeznaczeniem. Udarowe są zazwyczaj czarne, mocne i wytrzymałe, przeznaczone do zastosowania przy pracy z udarem. Można je więc wykorzystać do twardych powierzchni jak beton czy kamień. Nasadki zwykłe najczęściej stosowane są z narzędziami ręcznymi. W naszym sklepie znajdziesz różnorodną ofertę nasadek, możesz kupić je w komplecie lub pojedynczo. Wybierz odpowiedni rodzaj i długość i zwiększ komfort swojej pracy.

Wykrętaki — na uszkodzone śruby

Jeśli zdarzyło Ci się kiedyś, że podczas pracy śruba uległa uszkodzeniu to wykrętak z całą pewnością poradziłby sobie z tym problemem. To narzędzie używane nie tylko do usuwania uszkodzonych wkrętów, ale także zardzewiałych nakrętek czy trzpieni. Aby wykręcić to, co Ci przeszkadza, należy zrobić otwór w tym elemencie, włożyć do niego wykrętak i wykręcić. W naszym sklepie otrzymasz całe zestawy tych narzędzi, w pudełkach ułatwiających przechowywanie, znanych i cenionych marek.

Mieszadła do mieszarek

Używając zapraw, kleju lub farb nie musisz mieszać ich ręcznie. Polecamy zaopatrzyć się w mieszadło, które zrobi za Ciebie całą tę pracę. Urządzenie to składa się z części roboczej, mieszającej, przypominającej śmigło i gwintu, który należy umieścić w narzędziu. Ważne, aby wybrać odpowiedni kształt, rozmiar, średnicę, a także szybkość i kierunek mieszania. Wszystko po to, aby materiał, z którym pracujesz, charakteryzował się gładkością i dobrym wymieszaniem wszystkich składników, bez grudek i pęcherzyków. Idealnie sprawdzą się u profesjonalistów i amatorów budowlano-remontowych.

Chcesz przeprowadzić remont, masz warsztat lub pracujesz na budowie? Jeśli na, chociaż jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, sprawdź koniecznie, jakie narzędzia przygotowaliśmy dla Ciebie w dziale wkręcanie i mieszanie. Inwestując w prezentowane akcesoria, możesz wpłynąć na komfort swojej pracy.

pixel