Darmowa dostawa od 499,00 zł

Wertykulatory elektryczne

( ilość produktów: 5 )

Wertykulator elektryczny – niezastąpiony w ogrodzie   

Jeżeli chcesz w odpowiedni sposób zadbać o wygląd i kondycję swojego ogrodu, niezbędne będą profesjonalne urządzenia. Jednym z nich jest wertykulator elektryczny, który możesz zakupić w naszym sklepie. Wertykulatory elektryczne umożliwiają skuteczną wertykulację trawy oraz usuwanie filcu z trawników. Elektryczny silnik, w który zostało wyposażone urządzenie, bardzo skutecznie usuwa także nadmiar mchu oraz trawy. Wertykulatory elektryczne pracują w sposób cichy. Dzięki ich zastosowaniu, wiosną oraz latem można cieszyć się pięknym i bujnym trawnikiem.

 

Piękny i zadbany trawnik z wertykulatorem elektrycznym

Wertykulatory elektryczne znacznie ułatwiają pielęgnację murawy. Odpowiadają one za optymalne warunki jej wzrostu. Dzięki zabiegowi wertykulacji, trawnik zaopatrzony jest w składniki odżywcze, powietrze oraz wodę, co oczywiście przekłada się na jego wygląd. Wertykulator elektryczny jest urządzeniem przyjaźniejszym dla środowiska niż wertykulatory spalinowe. Jednak, należy pamiętać o tym, że ze względu na konieczność podłączenia go do źródła prądu, nadaje się zwłaszcza do niewielkich, przydomowych ogrodów. Jest to jego jedyny słaby punkt. Dla wielu osób nie jest to jednak problematyczne.

 

Oferta wertykulatorów w naszym sklepie

W naszej ofercie znaleźć można zarówno wertykulatory elektryczne, jak i spalinowe i akumulatorowe. Proponujemy wertykulatory elektryczne w bardzo korzystnych cenach wyprodukowane przez znaną firmę AL-KO, która projektuje maszyny w Niemczech, a tworzy je w Austrii. Znana jest z wysokiej rzetelności i precyzji, a urządzenia tej marki charakteryzują się długą żywotnością i niezawodnością w pracy. Polecamy m.in. wertykulator COMBI 36E COMFORT. Ma on niewielką wagę, doskonałą zwrotność i moc silnika 1500 W, który może być zasilany z sieci domowej. Są one wygodne pracy, gdyż nie trzeba pamiętać o uzupełnianiu paliwa lub ładowaniu akumulatorów. Szerokość robocza wynosi aż 36 cm, a konstrukcja urządzenia jest kompaktowa, dzięki czemu łatwo się nim posługiwać. Praca tym wertykulatorem jest szybka i komfortowa. Wałek wyposażony jest 20 stalowych noży, gwarantując doskonały efekt pracy oraz długą żywotność. Głębokość roboczą ustawia się przy pomocy 1 dźwigni. Jest to urządzenie, które służy nie tylko do wertykulacji, ale po zmianie noży na wałek napowietrzający z 44 stalowymi sprężynkami, może także napowietrzać trawnik. Pojemność kosza wynosi 55l. Waga wertykulatorów wynosi ok. 15 kg. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia objęte są wieloletnią gwarancją.

Jeżeli nie wiesz, jakie urządzenie zakupić, skontaktuj się z nami. Nasz sklep istnieje od kilkunastu lat. Mamy zatem bardzo dużą wiedzę na temat urządzeń i akcesoriów oraz narzędzi, które znajdują się w naszej ofercie, a także o ich producentach. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze najwłaściwszego do potrzeb urządzenia, a także wielkości ogrodu i funduszy. Zapraszamy do kontaktu! 

pixel