Darmowa dostawa od 499,00 zł

Traktory ogrodowe

( ilość produktów: 43 )

Traktory ogrodowe – pielęgnacja trawnika na najwyższym poziomie

Traktor ogrodowy to bardzo dobre rozwiązanie dla posiadaczy dużych posesji i działek, których koszenie zwykłą kosiarką, byłoby męczące i czasochłonne. Tworząc naszą ofertę traktorków ogrodowych, postawiliśmy wyłącznie na najlepszych producentów, których produktom można zaufać. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych klientów trafiają traktory charakteryzujące się dużą żywotnością, wytrzymałością. Są także bardzo komfortowe w użytkowaniu. Traktory ogrodowe AL-KO to wybór solidnego i niezawodnego pomocnika ogrodowego do zadań specjalnych.

 

Traktor ogrodowy AL-KO – wysoka jakość, doskonały efekt

Kosiarka traktorek od AL-KO ma szereg zalet. Przede wszystkim praca z nim jest po prostu wygodna i nie męczy, nawet podczas długiego koszenia. Traktor ogrodowy ma głęboki podnóżek i umożliwia ergonomiczną pozycję robocza podczas koszenia. Doskonała trakcja to kolejna zaleta traktorka AL-KO. Szerokie opony nie zostawiają kolein i dobrze radzą sobie nawet w trudnych warunkach terenowych. Wszystkie elementy sterujące zostały rozmieszczone w sposób bardzo intuicyjny. Jest to ważne, gdyż operator traktora ogrodowego ma do nich łatwy i szybki dostęp. Niektóre modele traktorów ogrodowych wyposażone zostały w praktyczny wyświetlacz, dzięki któremu w każdej chwili można odczytać stan akumulatora oraz ewentualnie stan napełnienia kosza. Dzięki tym usprawnieniem praca staje się bardzo przyjemna!

W modelach typu Premium zastosowano napęd hydrostatyczny, co zapewnia możliwość łatwego poruszania się. Wysokiej jakości silnik chłodzony powietrzem jest bardzo trwały. Mówiąc o trwałości nie można zapomnieć również o ramie typu Heavy Duty, której konstrukcja i przekrój gwarantują dużą odporność.

Bez względu na model traktora ogrodowego Cub Cadet, zastosowano możliwość bardzo szybkiego demontażu agregatu koszącego. Jest to cecha ważna, gdyż pozwala na wygodne umycie agregatu lub sprawdzenie paska napędowego.

 

Traktor ogrodowy – używaj go przez cały rok!

Traktor ogrodowy od dobrego producenta to urządzenie całoroczne. Co to oznacza? Wprawdzie zimą nie kosimy trawy, jednak dzięki zastosowaniu akcesoriów do traktora, można użyć go do odśnieżania. Dobre firmy, które dbają o zadowolenie klientów, wprowadzają do swoich urządzeń akcesoria, dzięki którym urządzenie, w tym przypadku ogrodowy traktor, staje się wielofunkcyjny. Wybierając traktor AL-KO możesz wybrać pług do odśnieżania, duży kosz na trawę z systemem teleskopowym, a talże zestaw do mulczowania i układacz pokosu. W naszej ofercie znajdują się różne modele traktorów ogrodowych o silnikach o różnej mocy, od 8,5 kW do 13 kW. Szerokość koszenia wynosi od 93 do 110 cm w zależności od modelu i klasy.

 

Tomex – możesz liczyć na naszą pomoc

Wiemy, że zakup traktora ogrodowego wiąże się ze sporym wydatkiem. Dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami – postaramy się rzetelnie i fachowo odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej oferty. Pomożemy w wyborze traktora ogrodowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

pixel