Darmowa dostawa od 499,00 zł

Agregaty

( ilość produktów: 34 )

Agregaty Malarskie i Prądotwórcze: Klucz do Efektywnych Prac Remontowo-Budowlanych

Odpowiedni sprzęt to podstawa w pracy zwłaszcza dla właścicieli firm remontowych i budowlanych. Jednym z najważniejszych narzędzi, która powinna posiadać każda profesjonalna firma są agregaty malarskie i prądotwórcze. Maszyny te w znacznym stopniu ułatwiają i przyśpieszają pracę.

Agregaty Malarskie: Profesjonalne Malowanie Natryskowe

Agregaty malarskie są wykorzystywane do malowania natryskowego (pod ciśnieniem). Sprawdzają się one podczas malowania zarówno dużych jak i małych powierzchni. Ponadto agregaty malarskie pozwalają na uzyskanie bardzo dobrego efektu wizualnego, który jest niemożliwy do osiągnięcia z wykorzystaniem pędzla czy wałka. Agregaty malarskie nie pozostawiają bowiem nierówności czy śladów włókien tak typowych dla klasycznego malowania wałkiem. Ponadto w pracach remontowo-budowlanych wykorzystuje się je również do bielenia ścian i sufitów. Najważniejszą zaletą agregatu malarskiego jest jednak to, że malowanie z jego wykorzystaniem jest nawet czterokrotnie szybsze w porównaniu do malowania tradycyjnym wałkiem. Innymi słowy ekipa budowlana jest w stanie wykonać większą liczbę zadań w znacznie krótszym czasie. W agregatach malarskich wykorzystuje się dwa rodzaje pompy czyli membranowe i tłokowe. Pierwsze są łatwiejsze w obsłudze jednak cechuje je mniejsza wydajność. Drugie zaś zapewniają większą precyzję, ale wymagają doświadczenia i umiejętności. Przy wyborze agregatu malarskiego należy przede wszystkim zwrócić uwagę na wielkość dysz, gdyż wybór ten jest zależny od rodzaju wykorzystywanej farby. Najmniejsze dysze o wymiarach 0,09 do 0,013 wykorzystywane są do farb poliuretanowych. Dysze 0,015 używa się do farb olejnych, 0,017 to farby akrylowe i gruntowe, 0,021 lateksowe i 0,025 epoksydowe.

Agregaty Prądotwórcze: Niezawodne Źródło Prądu na Budowie

Agregaty prądotwórcze to urządzenia na które składa się wydajna prądnica, która generuje odpowiednie napięcie, silnik spalinowy, który odpowiada za jej napęd oraz urządzenia sterujące i zabezpieczające. Na rynku znaleźć można między innymi agregaty wyposażone w silniki benzynowe oraz te, które są napędzane olejem napędowym. Same agregaty prądotwórcze mogą dostarczać prąd o różnej charakterystyce. Tańsze modele generują prąd jednofazowy, którego napięcie wynosi 230 V. Innymi słowy taki agregat pozwoli na zasilanie większości elektronarzędzi oraz oświetlenia. Większe agregaty z kolei pozwalają na generowanie prądu trójfazowego o napięciu 400 V. Takie agregaty, to narzędzie wręcz niezbędne do pracy na placach budowy, zwłaszcza w miejscach gdzie nie zawsze będzie miał dostęp do prądu stałego. Wybierając agregat prądotwórczy należy zwrócić uwagę na takie parametry jak: napięcie, moc agregatu, rodzaj silnika i poziom hałasu. W naszym sklepie oferujemy wam szeroki wybór zarówno agregatów prądotwórczych oraz malarskich.

Sklep z Agregatami: Renomowane Marki i Profesjonalne Doradztwo

Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów takich jak Fogo, Geko, Dedra, Loncin, Cedrus oraz OLEO-MAC. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Pomożemy ci wybrać idealny agregat, który spełni wszystkie twoje wymagania. Nasi eksperci służą ci pomocą.

pixel