Darmowa dostawa od 499,00 zł

Agregaty prądotwórcze

( ilość produktów: 27 )

Agregaty prądotwórcze i awaryjne agregaty prądotwórcze

Do wypoczynku, hobby i przerw w dostawie prądu

Coraz bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu i wzrost liczby ekstremalnych klęsk żywiołowych sprawiają, że uniezależnienie się od stacjonarnych źródeł energii staje się coraz ważniejsze - także w sektorze prywatnym. Rozwiązaniem jest generator prądu, który wykorzystuje silnik spalinowy, aby dostarczyć potrzebną energię elektryczną w dowolnym miejscu i czasie. Nie ma znaczenia, czy chcesz obsługiwać komputer w odległym miejscu na wakacjach, czy potrzebujesz prądu po burzy, aby wypompować piwnicę lub naprawić szkody spowodowane burzą. Idealny do podstawowego zasilania w domu podczas przerw w dostawie prądu.

W naszej ofercie mamy odpowiedni generator prądu do każdego zastosowania, np do kempingów i przyczep kempingowych, do rzemiosła i rolnictwa, na place budowy, a także do ogrodów i hobbystów.

Agregaty prądotwórcze umożliwiają generowanie energii elektrycznej w sytuacjach, kiedy dostęp do prądu jest ograniczony lub też niemożliwy. Urządzenia te doskonale sprawdzą się np. na budowach i zakładach przemysłowych ? czyli tych miejscach, które nie mają dostępu do stałego źródła zasilania. W ofercie posiadamy również agregaty przenośne o mniejszej mocy, które mają zastosowanie na biwakach i kempingach.

pixel