Darmowa dostawa od 499,00 zł

Kosy spalinowe

( ilość produktów: 34 )

Kosy spalinowe – precyzyjne i mocne

Kosa spalinowa to urządzenie niezastąpione jeżeli marzysz o zadbanym ogrodzie. Przydaje się wszędzie tam, gdzie kosiarki spalinowe i akumulatorowe, a także podkaszarki nie są w stanie dotrzeć. Doskonale sprawdzą się do koszenia trawy przy pionowych powierzchniach, przy ścianach, płotach, drzewach, a więc wszędzie tam, gdzie inne urządzenia sobie nie radzą. Ale to nie wszystko…

 

Kosa spalinowa alternatywa dla kosiarki

Jeżeli na Twojej działce rośnie wysoka trawa, a także zarośla lub zdrewniałe rośliny, kosa spalinowa sprawdzi się tam znakomicie. Jeżeli dodatkowo wyposażona zostanie w nóż tnący, albo w żyłkę nylonową poradzi sobie nawet z bardzo bujnymi zaroślami. Jest to zatem dokonała alternatywa dla kosiarki. Nie bez znaczenia jest fakt, że kosa spalinowa jest tańsza niż większość kosiarek i znacznie wygodniejsza w użyciu.  Nowoczesne kosy spalinowe projektowane są w taki sposób, aby były komfortowe podczas pracy – ergonomicznie wyprofilowane uchwyty bardzo ułatwiają pracę. operatorowi Ponadto kosy spalinowe od najlepszych producentów zajmują bardzo mało miejsca – można je szybko złożyć, dzięki czemu nie ma problemu z ich przechowywaniem i transportem.

 

Kosy spalinowe w sklepie TOMEX

W naszym sklepie oferujemy Klientom bardzo szeroką gamę produktów w kategorii kos i podkaszarek ogrodowych. Wśród polecanych kos spalinowych w naszej ofercie znajduje się między innymi kosa firmy GEKO John Gardener wraz z przydatnymi akcesoriami. Sprawdzi się w mniejszych i większych ogrodach, na działkach i w sadach. Przystosowana jest do cięcia gęstych traw, zarośli, krzewów, poszycia trawników. Model ten charakteryzuje się silnikiem dwusuwowym, chłodzonym powietrzem o znacznej mocy oraz niewielkiej wadze, lekkiej i poręcznej konstrukcji, co wpływa na komfort pracy. W zestawie znajdują się m.in. 3 głowice z żyłką, słuchawki, szelki.

Wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty pochodzące od najlepszych producentów. Stawiamy nie na ilość, ale na jakość urządzeń, a także na ich różnorodność. Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzone i pewne, gdyż zależy nam na tym, aby nasi Klienci byli zadowoleni i chętnie  wracali do naszego sklepu na kolejne zakupy. W grupie kosiarek, podkaszark i kos do ogrodu bardzo cenimy firmę AL-KO, której produkty uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Niemiecka precyzja przy ich projektowaniu oraz dokładne wykonanie z najwyższej jakości komponentów sprawia, że do klienta trafia produkt wysoce zadawalający, trwały i komfortowy w użyciu.

Nasz sklep działa od kilkunastu lat, oferując wyłącznie produkty, które cenione są przez użytkowników ze względu na żywotność oraz ergonomiczność. Mamy bardzo duże doświadczenie, a także wiedzę na temat wszystkich produktów znajdujących się w naszej ofercie. Dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych kupnem narzędzi i urządzeń w naszym sklepie, do kontaktu z nami. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiemy i pomożemy  dokonać najlepszego wyboru. Jesteśmy dla Państwa!

pixel