Darmowa dostawa od 499,00 zł

Narzędzia akumulatorowe

( ilość produktów: 31 )

Narzędzia akumulatorowe AL-KO

Preferujesz ekologiczne rozwiązania w pracach ogrodowych? Zamień urządzenia z silnikami benzynowymi na akumulatorowe i ciesz się ogrodem bez spalin. Narzędziami marki AL-KO wykonasz każde zadanie, uwalniając się od kabli i szkodliwych zanieczyszczeń. Sprawdź jakie narzędzia tej marki znajdują się w naszym sklepie.

Ogród bez spalin na wyciągnięcie ręki z narzędziami akumulatorowymi AL-KO

Narzędzia akumulatorowe marki AL-KO wyróżniają się przede wszystkim wysoką wydajnością baterii. Mocne i innowacyjne akumulatory zostały zaprojektowane przez niemieckich inżynierów, a wyprodukowanie w Austrii. AL-KO oferuje kompletną gamę urządzeń jak kosiarki, pilarki, kosy, okrzesywarki, nożyce do żywopłotów, podkaszarki, dmuchawy i wiele innych, ładowanych za pomocą baterii litowo-jonowych. Są one lekkie i zapewniają cichą pracę.

Roboty koszące Robolinho® — innowacja w koszeniu trawników

Roboty koszące marki AL-KO to nowoczesne urządzenia, które sprawdzą się w małych i średnich ogrodach, na skomplikowanych trawnikach i nierównym terenie. Świetnie poradzą sobie przy wąskich ścieżkach. System czujników bezpieczeństwa zminimalizuje ryzyko zranienia, więc dzieci i czworonożni pupile mogą beztrosko korzystać z ogrodu. Robotem koszącym możesz sterować z dowolnego miejsca na ziemi, dzięki aplikacji inTOUCH, a certyfikat antykradzieżowy będzie zabezpieczeniem przed jego utratą.

Akumulator AL-KO — jeden do wielu urządzeń

Akumulatory pasują do wielu narzędzi marki AL-KO. Bez problemu wykonasz wszystkie ogrodowe zadania, takie jak koszenie trawy, przycinanie drzew lub żywopłotów. W ofercie sklepu Tomex posiadamy akumulatory litowo-jonowe firmy AL-KO o następującej mocy:

  • 18 V,
  • 20 V,
  • 36 V.

Im większa moc, tym urządzenie jest przystosowane do bardziej profesjonalnych zadań dla wymagających użytkowników. Dodatkowo bateria 18 V jest kompatybilna z Bosch Home and Garden i będzie pasować do wielu urządzeń domowych oraz ogrodowych, a Ty zaoszczędzisz miejsce.

Traktory i ridery AL-KO — ekologiczne koszenie dużych przestrzeni

Nowoczesne traktory i ridery akumulatorowe serii Edition One od AL-KO to maszyny do zadań specjalnych. Ich pełne ładowanie trwa jedynie 5 godzin, dzięki zewnętrznemu portowi ładowania. Na intuicyjnym kokpicie wyposażonym w inteligentny wyświetlacz smart drive, możesz odczytywać takie dane jak poziom naładowania, prędkość, a nawet czas ostatniego koszenia. Wydajna bateria i kosz na trawę o dużej pojemności aż 310 l sprawiają, że możesz pracować bez ciągłych przerw. Do koszenia trawy na mniejszych obszarach polecamy rider akumulatorowy z koszem 190 l.

Narzędzia akumulatorowe zyskują coraz więcej zwolenników ze względu na brak spalin oraz kabla zasilającego. Marka AL-KO ma ich bardzo szeroki wybór. W naszym sklepie znajdziesz akumulatorowe dmuchawy do liści, nożyce do żywopłotu, kosiarki, myjki ciśnieniowe, kosy i podkaszarki oraz wiele innych. Dodatkowo możesz zamówić osobno akumulatory i ładowarki. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się pięknymi okolicznościami przyrody i czystym powietrzem.

pixel