Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Traktory ogrodowe

( ilość produktów: 28 )

Traktory ogrodowe AL-KO

Wielki ogród daje duże możliwości aranżacyjne, towarzyskie czy rekreacyjne, ale też wymaga większego nakładu pracy w jego utrzymaniu. Szczególnie czasochłonna jest pielęgnacja trawnika, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz niezawodne traktory marki AL-KO.

Traktory ogrodowe marki AL-KO

Firma AL-KO, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest obecnie jednym z liderów produkujących traktory ogrodowe. Te nowoczesne urządzenia niesamowicie podnoszą komfort pracy w średnich i dużych ogrodach. Mamy w sprzedaży traktory ogrodowe AL-KO najwyższej klasy, o ciekawym designie i doskonałych parametrach. Od tej pory prace związane z pielęgnacją trawnika będą przebiegały szybko i sprawnie, a Ty zyskasz czas i energię na realizację innych zadań.

Premium czy Comfort — którą serię wybrać?

Firma AL-KO proponuje traktory i ridery w dwóch liniach: Premium i Comfort.

Seria produktowa Premium adresowana jest do profesjonalnych użytkowników, posiadających bardzo duże powierzchnie do koszenia, natomiast seria Comfort do dużych i średnich trawników. Rider od traktora różni się przede wszystkim budową, jest bardziej skrętny, będzie lepiej sprawdzał się w ogrodzie, który posiada wąskie i kręte przestrzenie.

Z traktorami ogrodowymi AL-KO pracujesz wygodnie

Marka AL-KO stawia w swoich traktorach na wysoki komfort koszenia. Sporo miejsca na nogi na szerokim podnóżku i wygodny, regulowany fotel wymuszający ułożenie ciała w ergonomicznej pozycji sprawiają, że nawet wielogodzinna praca nie jest męcząca. Z dużym koszem na trawę nie trzeba jej co chwilę przerywać. Sportowa kierownica dodaje charakteru i pozwala na sprawne manewrowanie pojazdem. Nawet montaż i demontaż agregatu koszącego jest tak skonstruowany, aby wymiana noży tnących, czyszczenie lub serwis przebiegały łatwo i szybko.

Traktory ogrodowe AL-KO — najwyższa jakość sprzętu

Wszystkie traktory ogrodowe AL-KO wyposażone są w ramę Heavy Duty produkowaną w austriackiej fabryce. Jest ona sztywna i trwała dzięki specjalnej konstrukcji i przekrojowi. Traktory zawdzięczają doskonałe prowadzenie szerokim oponom, które nie zostawiają kolein i nie niszczą trawnika. Wszystko po to, aby po koszeniu wyglądał on idealnie. Pedały jazdy do przodu i do tyłu umieszczone obok siebie dają poczucie podobnej jazdy jak w samochodzie, a dodatkowy system ochrony przekładni chroni i przedłuża żywotność skrzyni biegów.

Traktory ogrodowe AL-KO — zaprojektowane przez niemieckich inżynierów

Sercem traktorów ogrodowych AL-KO jest niezawodny silnik, chłodzony powietrzem, marki 

Briggs&Stratton Intek. Pozwala on na efektywne koszenie dużych powierzchni zarówno codziennie, jak i okazjonalnie. Wszystkie elementy sterujące umiejscowione są w taki sposób, aby obsługa traktora była intuicyjna. Regulację wysokości koszenia oraz opróżnianie kosza na trawę z łatwością osiągniesz za pomocą poręcznych dźwigni.

Jeśli zależy Ci na sprzęcie, który będzie bezawaryjnie służył przed długie lata, to warto zwrócić uwagę na traktory ogrodowe AL-KO. Dzięki nim praca w ogrodzie będzie czystą przyjemnością.

pixel